Reality_Residenсe_dron_.jpg

REALITNÍ  FOTO-VIDEOPROHLÍDKY

Víte že, studie, kterou provedla Národní asociace realitních kanceláří prokázala, že v dnešní době pouhé fotografie k prodeji či pronájmu nemovitosti nestačí? Věděli jste, že cca 73 % majitelů nemovitostí nabídne svou nemovitost realitnímu makléři, který nabízí inzerci formou videoprohlídky? Věděli jste, že inzeráty nemovitostí, které jsou formou videprohlídky mají o cca 403 % více náhledů? Proč? Protože video dobře zachytí atmosféru, nemovitosti a okolí, vyvolá emoce a emoce, ty nakupují. 

Nechte si vyhotovit jedinečný REALITNÍ FOTO-VIDEOPROHLÍDKU a posuňte prodej nemovitosti na vyšší level. Natáčíme emocionální, kreativní a vysoce kvalitní realitní video klipy, dle světových standardů a k tomu navíc přidáváme naše srdce včetně citu pro jedinečnost a krásu.

Prodáváte nebo pronajímáte nemovitosti? Chcete posunout Vaší realitní činnost na vyšší level? Obraťte se s důvěrou na nás! Není neprodejná nemovitost, pouze špatně prezentována. Objednejte si svůj realitní balíček a staňte úspěšným makléřem. 

SLUŽBY PRO
REALITNÍ MAKLÉŘE

REALITY BEST | FOTO-VIDEOPROHLÍDKA

Služba je vhodná pro makléře, kteří chtějí z nemovitosti vytěžit maximum. Výstup tvoří pečlivě vybrané záběry interiéru, exteriéru a okolí. Baliček "BEST REALITY" obsahuje videoprohlídku, která je provedena za použití speciální techniky (Gimbal, CameraSlider, Dron) ve formátu Ultra HD4K (UHD4K 2160p. - HDR) a fotoprohlídku v HDR kvalitě. Videoprohlídka se zaměřuje na tracking kameru a na celkové a detailní záběry. Jedinečné vybrané snímky jsou sestříhány do klipové prezentace s následnou HDR obrazovou postprodukcí. Dílo je dále doplněno úvodní a závěrečnou vizitkou makléře, grafickými a vizuálními efekty, tracking nebo vizuál titulky, hudebním podkresem. Dále balíček může obsahovat 3D vizualizaci a webovou stránkou dané nemovitosti. Kombinace foto-video prohlídky zabere až 3-5 foto-video hodin. Výsledné fotografie (v počtu až 20ks v kvalitě HDR) a videoprohlídku v kvalitě UHD4K HDR (do max. délky cca 4 minuty) ukládáme v plné kvalitě na cloud. 

Chcete ještě více v rámci prodeje realit? Doplňte si balíček o webovou prezentaci dané nemovitosti. Ukázku můžete shlédnou ZDE

 

V rámci dlouhodobé spolupráce naše klienty odměňujeme, a to v rámci balíčku "BEST REALITY". Získejte ze svého balíčku maximum. Máme pro vás BONUSY, které jsou ZDARMA nebo z výraznou slevou:

  • obrazová a zvuková postprodukce - ZDARMA,

  • autorská hudba - ZDARMA,

  • letecké foto-video záběry - ZDARMA,

  • webová prezentace nemovitosti - SLEVA,

  • cestovné - ZDARMA v rámci krajů NEBO,

  • cashback - až do výše 20%. 

  • Podmínky dlouhodobé spolupráce naleznete ZDE. 

REALITY START A STANDARD

Vhodné pro menší, ne tolik náročné nemovitosti. Výstup tvoří pečlivě vybrané celkové záběry interiéru, exteriéru a okolí za použití jednoho druhu techniky, standardního střihu, obrazové a zvukové postprodukce, podkresové hudby a jednoduchých titulků. Součástí jsou až 3 natáčecí hodiny jednoduchý střih do max. délky 3 minuty. Výsledná videoprohlídka je ve full HD (FHD 1080p.) rozlišení, které bude uloženo na cloudu v plné kvalitě.

PROMO VIDEO

je celkové představení společnosti, produktu, služeb, firemní značky, ale také osobností z kulturního, společenského, sportovního či firemního života. Promo video přináší velkou sledovanost na webových stránkách.

PRESS VIDEO

není určené jen pro natáčení zpráv, ale tato služba také obsahuje dokumentární tvorbu, tvorbu medailonků, obecních a městských kronik, reportáží apod. Poutavě vyhotovené video je dodané v plné kvalitě a také upraveno pro vložení na webové stránky, Youtube a Vimeo.PRESS VIDEOnení určené jen pro natáčení zpráv, ale tato služba také obsahuje dokumentární tvorbu, tvorbu medailonků, obecních a městských kronik, reportáží apod. Poutavě vyhotovené video je dodané v plné kvalitě a také upraveno pro vložení na webové stránky, Youtube a Vimeo.

EVENT VIDEO

je krátký dokument ze společenské, kulturní, hudební, sportovní či firemní akce. Dokument z vašich akcí zvýší prestiž a sledovanost na webových stránkách.

TUTORIAL VIDEO

je klip jak lépe a více prodávat. Představení společnosti a firemní kultury. K čemu slouží vaše služby nebo výrobky a mnoho dalších námětů lze snadno sdělit formou "Tutoriál videa." 

MUSIC VIDEO

Jste začínající nebo amatérský zpěvák, zpěvačka nebo hudební skupina? Chcete blíže představit své hudební portfolio? Chcete se více zviditelnit v síti internet a podpořit tak své PR? Vyhotovíme Vám poutavý videoklip, který si umístíte na vaše webové stránky, Youtube, Vimeo, Instagram apod.