Modern House
Image by iD INTERIORS
Image by Daniel DiNuzzo

REALITNÍ  PROHLÍDKY

Prodáváte nebo pronajímáte nemovitosti? Chcete posunout Vaší

realitní činnost na vyšší level? Obraťte se s důvěrou na nás!

Studie, kterou provedla Národní asociace realitních kanceláří prokázala, že v dnešní době pouhé fotografie k prodeji či pronájmu nemovitosti nestačí. Věděli jste, že cca 73 % majitelů nemovitostí nabídne svou nemovitost realitnímu makléři, který nabízí inzerci formou video klipu? Věděli jste, že inzeráty nemovitostí, které jsou formou video klipu mají o cca 403 % více náhledů? Proč? Protože video dobře zachytí atmosféru, nemovitosti a okolí, vyvolá emoce a emoce, ty nakupují. 

Nechte si vyhotovit jedinečný REALITNÍ FOTO-VIDEO PROHLÍDKU a posuňte prodej nemovitosti na vyšší level. Natáčíme emocionální, kreativní a vysoce kvalitní realitní video klipy, dle světových standardů a k tomu navíc přidáváme naše srdce včetně citu pro jedinečnost a krásu.

Není neprodejná nemovitost, pouze špatně prezentována. Objednejte si svůj realitní balíček a staňte úspěšným makléřem. 

BONUSOVÁ PLAKETA DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCE

REALITY START A STANDARD

Vhodné pro menší, ne tolik náročné nemovitosti. Výstup tvoří pečlivě vybrané celkové záběry interiéru, exteriéru a okolí za použití jednoho druhu techniky, standardního střihu, obrazové a zvukové postprodukce, podkresové hudby a jednoduchých titulků. Součástí jsou až 3 natáčecí hodiny jednoduchý střih do max. délky 3 minuty. Výsledná videoprohlídka je ve full HD (FHD 1080p.) rozlišení, které bude uloženo na cloudu v plné kvalitě.

<< VÍCE INFORMACÍ >>

REALITY BEST | FOTO-VIDEO PREZENTACE

Služba je vhodná v rámci maximální využití foto-video prezentace nemovitosti s důrazem na atraktivnost prodávaného domu či bytu a jeho okolí. Výstup tvoří pečlivě vybrané záběry interiéru, exteriéru a okolí. Baliček "BEST REALITY" obsahuje video prezentaci, která je provedena za použití speciální techniky (Gimbal, CameraSlider, Dron) ve formátu Ultra HD4K (UHD4K 2160p. - HDR) a foto prezentaci v HDR kvalitě. Video prezentace se zaměřuje na tracking kameru a na celkové a detailní záběry. Jedinečné vybrané snímky jsou sestříhány do klipové prezentace s následnou HDR obrazovou postprodukcí. Dílo je dále doplněno úvodní a závěrečnou vizitkou makléře, grafickými a vizuálními efekty, tracking nebo vizuál titulky, hudebním podkresem a 3D vizualizací nemovitosti. Kombinace foto-video prohlídky zabere až 5 natáčecích hodin. Výsledné fotografie (cca 10-20ks v kvalitě HDR) a video v kvalitě UHD4K HDR (o max. délce cca 4 minuty) ukládáme v plné kvalitě na cloud. Balíček obsahuje dále BONUS, který je ZDARMA, a to: cestovné, záběry z dronu, hudební databanka a Cashback.) 

<< VÍCE INFORMACÍ >>

PROMO VIDEO

je celkové představení  společnosti, produktu, služeb, firemní značky, ale také osobností z kulturního, společenského, sportovního či firemního života. Promo video přináší velkou sledovanost na webových stránkách.

<< VÍCE INFORMACÍ >>

PRESS VIDEO

není určené jen pro natáčení zpráv, ale tato služba také obsahuje dokumentární tvorbu, tvorbu medailonků, obecních a městských kronik, reportáží apod. Poutavě vyhotovené video je dodané v plné kvalitě a také upraveno pro vložení na webové stránky, Youtube a Vimeo.

<< VÍCE INFORMACÍ >>

EVENT VIDEO

je krátký dokument ze společenské, kulturní, hudební, sportovní či firemní akce. Dokument z vašich akcí zvýší prestiž a sledovanost na webových stránkách.

<< VÍCE INFORMACÍ >>

TUTORIAL VIDEO

je klip jak lépe a více prodávat. Představení společnosti a firemní kultury. K čemu slouží vaše služby nebo výrobky a mnoho dalších námětů lze snadno sdělit formou "Tutoriál videa." 

<< VÍCE INFORMACÍ >>

 

MUSIC VIDEO

Jste začínající nebo amatérský zpěvák, zpěvačka nebo hudební skupina? Chcete blíže představit své hudební portfolio? Chcete se více zviditelnit v síti internet a podpořit tak své PR? Vyhotovíme Vám poutavý videoklip, který si umístíte na vaše webové stránky, Youtube, Vimeo, Instagram apod.

<< VÍCE INFORMACÍ >>

Akce Best reality

JEDINEČNÁ AKCE | DVĚ SLUŽBY ZA CENU JEDNÉ 

LIMITOVANÁ EDICE "BEST REALITY"

OBSAH

 • fotografování/natáčení UHD4K HDR,

 • letecké foto-video záběry,

 • video vizitka makléře,

 • hudební podkres (databanka),

 • moderní dynamické titulky,

 • vizuální efekty​,

 • kompletní foto-video postprodukce.

TECHNIKA

 • kamery s výměnnými objektivy,

 • gimbal - tracing camera,

 • camera slider,

 • dron - letecké záběry.

BONUS

 • VAŠE ÚSPORA ČINÍ 4.990 Kč

REALITNÍ

FOTOVIDEO PROHLÍDKY