© 2020 by JRL | JRLion | Lion Studio | All rights reserved

Použité fotografie jsou ilustrativní . Držitelem jsou JRLion, Lion studio, Primous Photography a Wix.com, kteří umožnili jejich zveřejnění na webové stránce www.fotovideo-jrlion.com 

Obchodní podmínky | Cashback

GDPR 

  • Instagram
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • JRL

Svatba na splátky

Aktualizace: před 3 dny


V dnešní době lze skoro vše vzít na splátky, ať je to půjčka na auto, dovolená nebo něco jiného. Dobře víme, že svatba je dost finančně náročná a většina firem chce platby předem nebo nejpozději v den konání. Poté vznikají u snoubenců otazníky, co omezit nebo co neobjednávat. Další otázku, kterou snoubenci řeší je, že jeden chce mít na svatbě kameramana, druhý fotografa a na oba nejsou v rozpočtu prostředky. Je známé, že svatební den rychle uteče a v hlavách zůstávají pouze vzpomínky, které časem vyprchají. Pokud máte vše kvalitně zdokumentované, tak s vámi stále zůstanou, a proto je velice důležité do nich investovat. Jak to tedy udělat, neomezovat se a nenabourat rozpočet? Začali jsme tedy přemýšlet, jak to udělat, abychom vám mohli nabídnou obojí, tedy kvalitní svatební dokumentaci bez toho, abychom vám narušili rozpočet. Jeden z impulsů jste nám dali vy, kteří jste se u nás dotazovali, zda je možné mít svatební dokumentaci na splátky. Sedli jsme si, dali jsme hlavy dohromady a jako první přicházíme s novým produktem, který jsme nazvali „Svatební film na splátky“. Takže skvělá zpráva pro všechny, již se s našim výše jmenovaným produktem nemusíte omezovat.


Stáli jsme před otázkou, jak vám nový produkt přiblížit, abyste měli o něm co nejvíce informací bez toho, abychom nachytřovali některou naší konkurenci, která nás v minulosti kopírovala. Jelikož našich zákazníků si velice vážíme, jsme k nim zcela otevření a transparentní, rozhodli jsme se tento produkt přiblížit i navzdory tomu, že nás někdo bude kopírovat. Dovolte mi tedy prosím, abych vám představil náš jedinečný produkt, který nemá ve svatební dokumentaristice obdoby.


Jak jsem již výše uvedl, tento produkt se jmenuje „Svatební film na splátky“. Tímto novým produktem získáte skvělou a netradiční památku na váš jedinečný den s možností dalších bonusů. To bychom nebyli my, abychom našim zákazníkům nenabídli ještě víc. Ano čtete dobře, k našemu balíčku svatebního filmu na splátky ještě nabízíme bonusy, jako je například doprava zdarma. Dále jsme splátky navrhli tak, aby byly pro vás příznivé a rozvrhli je do sedmi měsíců. To ještě není vše! Svatební splátky jsou zcela bez úroků a navýšení, takže nezaplatíte ani korunu navíc !!! Abychom vám tento produkt trošku přiblížili, níže uvádíme příklad.


Svatební filmový klip - Light clip

Vybraný svatební balíček Svatební filmový klip „Light clip“ obsahuje:


· kreativní filmové natáčení v max. délce 8 hodin, formát FHD 1920x1080,

· klipový střih materiálu do maximální délky 15 min,

· dynamické filmové titulky, moderní originální hudba,

· filmovou obrazovou a zvukovou postprodukci, vizuální filmové efekty,

· fotografické hudební slideshow

· export hotového filmového klipu ve FHD 1920x1080,

· dopravu do 150km zdarma,

· natáčení na profesionální eventové kamery s využitím filmové techniky, a to gimbalu, camera slideru, dronu.

Celková cena výše uvedené varianty je 12.990 Kč. První platba se uskuteční před termínem svatby. Druhá platba se uskuteční 14 dnů po termínu svatebního dne. Třetí až sedmá platba se poté uskuteční vždy každý měsíc v termínu, kdy se uskutečnila druhá platba.


Například: Svatební den se koná 6.6., objednávka je uskutečněna 3.4. První splátka je uskutečněna 17.4. První splátka je brána také jako záloha, tudíž jsme pro vás závazně blokovaní a termín již nenabízíme. Druhá splátka je provedena po svatebním dni a je v tomto příkladě uskutečněna 19.6. Každá další splátka je uskutečněna ve stejný den nového měsíce, pokud tento den spadá do pracovního dne. S každým našim zákazníkem sepisuje řádnou objednávku a zasíláme splátkový kalendář včetně podmínek.


Přehled splátek:

3.4. – objednávka

17.4. – 1. platba (záloha): 6.500Kč

19.6. – 2. splátka: 1.080Kč

20.7. – 3. splátka: 1.080Kč

19.8. – 4. splátka: 1.080Kč

18.9. – 5. splátka: 1.080Kč

19.10. – 6. splátka: 1.080Kč

19.11. – 7. splátka: 1.090Kč

Celkem 12.990Kč


Potřebujete znát více informací, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím emailu jrliovideo@gmail.com nebo nám prostě zavolejte na telefonní číslo 777 554 566.

14 zobrazení
JRL 2020 - Logo_New_černé.png
English version - wedding