top of page

REFERENCE

Yuliya & Alexey

We have received the package on Friday 21st October! Everything is amazing: photoboocks, videofilm,videoclip - we like it very much!! Very beautiful). We would like to thank your team for the excelent professional working on our Wedding day! You're the best and we'll advice your Studio to everyone! 

Tomáš & Iwona

Chtěli bychom vám pane Jurák a samozřejmě také vaší paní strašně poděkovat za všechno. Fotokniha je prostě super, lepší snad ani nemohla být, fotky jsou krasné a video? No to snad už ani nemáme slov... prostě vynikající!!! Také chválíme váš profesionální a milý přístup. Byla radost s vámi pracovat...


Určitě Vás budeme chválit i všem našim známým a kamarádům a doufám (jsem si tím jist), že jsme se neviděli naposledy! Děkujeme

Jana & Pavel

Vážení pane Juráku, chtěli bychom Vám moc poděkovat za profesionální přístup,za nádherné fotografie,je na nich zachycený pro nás zatím ten nejkrásnější okamžik. Taktéž svatební video,prostě jedním slovem NÁDHERA !!!! Odvádíte skvělou práci a proto všem doporučujeme. Budeme se těšit na další spolupráci!!!!

Pavla & Robert

Ačkoliv je všeobecně známo, že kvalitní práce se chválí sama, nemůžeme to jen tak přejít a rádi bychom Vám vyjádřili velký „dík" za Vámi odvedenou profesionální práci. Původně jsme, na základě vynikajících referencí našich dobrých přátel, chtěli využít pouze Vašich služeb v oblasti videonahrávky, nicméně po shlédnutí několika ukázek fotografií, jsme si objednali i fotografické služby a musíme konstatovat, že rozhodně nelitujeme a můžeme jen doporučit všem. Přístup Vás obou k Vaší práci je vskutku velmi profesionální a přitom velmi osobní a milý. Naše rodina je velmi rozsáhlá, takže jsme nahrávku včetně fotografií zpracované na jednom DVD viděli již nejméně 15x, ale pokaždé se nám zdála něčím jiná, zajímavá a rozhodně jsme se nikdy nenudili, naopak!!!! Vynikající střih, úžasný výběr hudby, zkrátka DĚKUJEME a všem vřele doporučujeme!!!!

Hanka & Tomáš

Všem budoucím novomanželům, kteří se rozhodují o tom, komu svěřit zvěčnění svého svatebního dne, bychom rádi vzkázali: Vaše hledání je u konce. I my jsme dali na radu a doporučení známých a byli jsme velmi spokojeni. Zachycení neopakovatelných okamžiků na naší svatbě jsme svěřili rodinnému týmu JRLion. Musíme říct, že odvedli opravdu dobrou práci, a to nejen během svatby, ale i před a po ní. Finálním a profesionálním zpracováním materiálů z naší svatby jsme byli opravdu unešeni, vše bylo skvěle zpracováno a dotaženo do nejmenšího detailu. Buďte si jisti, že Vám v této věci radíme dobře!

Marie & Jakub

Chtěli bychom Vám a Vaší paní touto cestou poděkovat za zpracování videozáznamu a fotografií z našeho svatebního dne. Jsme velmi rádi, že při výběru služeb v této oblasti, jsme si zvolili Vás. Film i fotografie jsou na vysoké úrovni, nápadité, vtipné, včetně výběru hudby. V den svatby jsme byli nadšeni Vašim přístupem, který byl profesionální a přitom velmi milý a přátelský. Ještě jednou DĚKUJEME.

Adrea & Daniel

Po shlédnutí nahrávky, jenž zachycuje náš společný nejkrásnější prožitý okamžik,cítíme nutnost se k Vám vyjádřit alespoň touto cestou za poskytnuté služby. Jak je již kolem organizování svatby běžné,vždy panuje spousta zmatku a stresu. I přesto jsme již od počátku měli jasnou představu, že celou svatbu chceme mít zdokumentovanou prostřednictvím videozáznamu na profesionální úrovni. Rezervovali jsme si proto určitý čas na promítání prezentačních vzorků natočených svateb všech studií, které nám byli doporučeny. Všechny nahrávky byly na velmi vysoké úrovni, ale záznam od Vašeho studia Lion vyčnívala. Bylo rozhodnuto. Již po první schůzce jsme byli velmi mile překvapeni stylem Vašeho jednání, které považujeme za profesionální a zároveň přátelské.

Obdivujeme s jakou trpělivostí jste naše návrhy a laické připomínky analyzoval a dával nám prostor zakomponovat naše přání do režie celého záznamu aniž bychom nějak snížili jeho úroveň.Taktéž možnost volit hudbu, která se prolíná celým záznamem dle naše přání považujeme za přínosnou. Nabídka technických možností, které jsme si mohli vybírat byla téměř nekonečná. Děkujeme za určitá doporučení, neboť výsledný efekt je fantastický. Zdůraznění taktéž zasluhuje nemalý podíl práce kameramana. Rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za zdokumentování naší svatby a jako největší uznání považuji reakci našich maminek, které po zhlédnutí videozáznamu znovu plakali. Přejeme hodně úspěchů.

Jana & Mirek

Vážená nevěsto a ženichu,
Váš svatební den proběhne tak rychle, že ani nebudete vědět jak a probudíte se do dalšího dne. Zůstanou jen krásné vzpomínky... Jenomže to Vám jistě nebude stačit. Chtěli byste ty okamžiky prožít znovu, pomalu a v klidu, všimnout si detailů, které jste tenkrát ani nevnímali. A právě to Vám umožní profesionálně natočené video. Nám se to shodou náhod povedlo, že jsme našli skutečné profesionály - Lion studio s rodinou Jurákových, kteří nekoukají na nějakou minutku, protože Vám chtějí natočit a nafotit skutečně dokonalý záznam vašeho nezapomenutelného dne. Nádherně podbarvený film vaší svatby vámi vybranou vhodnou melodií... skoro se vám ani nechce věřit, že to bylo tak krásné a že vám to tak slušelo... A ten film vám zůstane. Můžete si ho pouštět třeba každý den a vždy se dostanete zpět do té krásné atmosféry, protože jen dokonalé zpracování vám to umožní. A tým JRLion to opravdu umí. Doporučujeme vám: neváhejte. Zároveň chceme týmu JRLion moc poděkovat a popřát samé tak spokojené klienty, jako jsme my.

Andrea & Vašek

Chtěli bychom týmu JRLion touto cestou poděkovat za nafocení a natočení našeho svatebního dne! Když jsme na začátku příprav o všem přemýšleli, nevěděli jsme jestli se rozhodnout - jak to bývá - pro někoho z rodiny nebo z kamarádů. Nakonec jsme si řekli, že je to jedna z mála věcí, která nám z toho dne zůstane a začali jsme hledat. Po zapůjčení a shlédnutí DVD s ukázkou jsme věděli, že je to přesně to pravé! Při svatebním dni nebyl žádný problém, chvílemi jsme ani nevěděli, že nás někdo fotí nebo natáčí. Když jsme si potom prohlédli fotky a pustili DVD i slideshow, věděli jsme, že jsme opravdu neudělali chybu ve výběru, a že stojí za to vzít si na takový okamžik profesionály!

A jestli bude v našem životě událost, kterou by jsme si chtěli zdokumentovat pro delší čas, určitě se rozhodneme stejným způsobem!!!
Moc děkujeme

Kateřina & Jiří

Rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali nejen za velice příjemnou spolupráci, ale také za úžasný výsledek Vaší práce. Video je nádherně sladěné s Vámi vybranou hudbou, tak, že zatímkaždý, kdo ho shlédl si poplakal. Samozřejmě včetně nás. Svatební kniha je naprosto dokonalá! Díky Vaší precizní práci jsme pochopili, jak je důležité vybrat si pro svatební den profesionály, kterými Vy bezesporu jste. Zůstala nám překrásná vzpomínka na náš svatební den. Kdykoliv se vrátíme k videu či svatební knize ocitneme se opět uprostřed našeho svatebního dne a budeme si užívat překrásnou atmosféru plnou štěstí a radosti, která z Vaší dokonalé práce přímo čiší. Zároveň si také vzpomeneme na Vás, protože, díky Vaší trpělivosti a přátelskému přístupu zůstanete navždy v našich srdcích.

Přejeme Vám mnoho úspěchů nejen při Vaší společné práci, ale i ve Vašem společném životě. Budeme Vás vřele doporučova

Jana & Martin

Chtěli bychom Vám touto cestou oběma moc poděkovat za překrásné zdokumentování našeho dne. Fotky jsou úžasné a video je prostě bezkonkurenční. I přes veškeré komplikace a netradičnost naší svatby, jste dokázali vykouzlit atmosféru plnou radosti a nepopsatelného štěstí. Každá minuta svatebního videa nás hřeje u srdce.... a nevěsta si v klidu může říct: "Vždyť jsem vlastně měla nádhernou svatbu s magickým datem..."

PS: Stali jste se mým velkým vzorem, kterému bych se chtěla profesně aspoň trošičku přiblížit. Z Vaší práce jsem prostě nadšená. Je krásné, když můžete svou prací rozdávat radost druhým a Vy to umíte 100%. Ještě jednou děkujeme.

Eva & Vlastík

Rádi bychom Vám s manželem a dcerou Verunkou poděkovali za nádherné fotky, krásně zpracované video z našeho svatebního dne a skvělý osobní přístup a trpělivost. Já osobně bych Vám ráda ještě poděkovala za spoustu praktických rad při organizování svatebního obřadu i hostiny. Vzhledem k Vašim zkušenostem mi rady ušetřily spoustu času, peněz a hlavně nervů.

Nyní už uběhly od svatebního dne 3 měsíce. Krásné šaty jsem vrátila, hostina je snědená a kamarádi jsou doma a měli jste pravdu, že jediné, co nám kromě prstýnků a krásných zážitků zbude, budou fotky a film. A na těch se opravdu nevyplatilo šetřit. Každá fotka je originální a všem nám to na ní sluší. Ve svatebním filmu si kupodivu také připadám krásná.

A to se na video musím dívat každé ráno u

snídaně se svou dvouletou dcerou místo pohádky

 

PS pro všechny snoubence, které jejich velký den čeká: pokud chcete mít minimálně jednu svatební položku bez problémů (fotky a video) obraťte se na manžele Jurákovi, stojí to za to.

Lucie & Ladislav

Lze jen těžko vyjádřit profesionalitu a kreativitu Vámi odvedené práce.  Byli jsme nadšeni a jak se říká, člověk by si měl alespoň párkrát v životě připadat krásný (a to jsme se díky Vám stali). Po shlédnutí fotografií a videa jen všichni valily bulvy z důlků a měli chuť se také vdávat.Moc se nám s Vámi krásně spolupracovalo a snad jsme také nezklamali. Byl to nádherný den a díky Vám byl ještě krásnější. Doufám,že se s manželem nerozvedeme, protože bych nechtěla zažít tahanici o SVATEBNÍ KNIHU. 

A jak jsme si museli slíbit my,tak i Vám sdělujeme, že Vás prohlašujeme za právoplatně profesionálními!! Posíláme mnoho pozdravů

Lucie & Pavel

Dovolujeme si tímto způsobem ještě jednou velice poděkovat za nádherné svatební foto a video. Svatební kniha je překrásná, zejména se nám líbí jak jsou některé fotografie černobílé a např. květiny barevně, krásně retušované a moc citlivě zpracované. Rovněž video je úžasné a je k němu moc pěkně vybraná hudba- máme ho doma 2 dny a už jsem ho viděli pětkrát.

V neposlední řadě chceme také poděkovat za skvělou spolupráci a vytvoření příjemné atmosféry v průběhu celého svatebního dne, neb díky Vám bylo vše uvolněné a na fotkách i videu je ta příjemná atmosféra znát. Nejraději bych celý svatební den za Vaší účasti ještě jednou zopakovali a užili si ten krásný den znovu, ale to bohužel nejde- tak třeba při zlatém výročí svatby se zase potkáme. Moc děkujeme a všem Vaše služby vřele doporučujeme.

Karolína & Jimmy

Konečně jsem se dostala do čech a vyzvedla si své svatební albumy. Jsou naprosto nádherné a ten film je velice pěkně udělaný (musím říci ze mě to úplně rozplakalo..:-)) Opravdu Vám i Vaši paní moc děkuji za nádhernou práci a naprosto unikátní profesionální přístup. Jsem velice ráda, že jsem si Vás vybrala a samozřejmě budu všem Vaše studio doporučovat... A všichni kdo Vaši práci zhlédli tak jsou úplně nadšeni s Vašim originálním a kreativním přístupem..

Gymnazium Kladno

Tak si myslím, že naše maturitní video už viděli všechny babičky i dědečkové. Každopádně slyším samou chválu. Všichni říkají, že se to doma líbí. Opravdu se vyplatilo, si počkat. Děkujeme moc. Je to opravdu užasné.

Integrovaná střední škola

jménem celé třídy 4.V ISŠ Středokluky bychom rádi poděkovali celému týmu Lion Studia za natáčení ve třídě a zdokumentování samotného plesu. Spolupráce s Vámi byla velice příjemná, maturitní DVD je velice originálně a precizně zpracováno. Všem se nám moc líbí. Služby Lion Studia můžeme všem vřele doporučit!

Chytilovi

Dovolte mi, abych Vám touto cestou vyjádřila dík, za práci kterou jste nám přiblížili pohled a vzpomínku na naši vnučku. Vím, že materiál byl nekvalitní, přesto se Vám podařilo téměř nemožné. Jsem Vám za to velmi vděčna. Jste víc než profesionálové, jste lidé se srdcem a citem pro vše lidské. Nevím jak jinak Vám vyjádřit svůj dík,ale vězte, že si velmi vážím toho, co jste pro mne a mého manžela udělali. Váš přístup byl nejen profesionální, ale hlavně lidský a to se dnes nejvíce cení, proto Vám ještě jednou mnohokrát děkuji a vřele doporučuji Vaši firmu, nejen mým známým.

bottom of page