top of page
Nemoitost úvod banner.jpg

RENOVACE ZANEDBANÝCH A NEVYKLIZENÝCH MÍSTNOSTÍ 

Každá nemovitost si zaslouží tu nejkvalitnější prezentaci. Nové a moderní byty a domy se prezentují lehce (jsou prostě nové), takže foto prezentace je velice snadná a méně náročná. 

Většina realitních makléřů neradi nabírají staré domy a byty, které nejsou po rekonstrukci, jelikož jejich prezentace je těžší. My ovšem máme rádi výzvy, proto dokážeme prezentovat starou nebo zanedbanou nemovitost tak, že u klientů po shlédnutí fotografií začnou působit EMOCE a tím dochází k prvnímu kontaktu a zájmu o bližší informace. 

Virtual stagign Renovation

VIRTUAL 
RENOVATION

Prodáváte nevyklizenou nemovitost? Jsou prostory, které nabízíte zařízeny starým nepoužitým nábytkem a zařízením? V místnostech je jen samé harampádí? Vaši klienti se na prohlídky moc nehrnou? Vaše nemovitost je nedostatečně prezentována a na klienta nepůsobí emocionálně. 

Je známe, že OČI A EMOCE NAKUPUJÍ takže zanedbané místnosti působící jako skladiště, klient v inzerci mine bez povšimnutí. Proč tomu tak je? Ne, každý má představivost, takže si nedovede představit, jak by zařízená nemovitost mohla vypadat.

Dle studií zahraničních realitních agentur je na celém světě cca kolem 89 %. Lidí, kteří nemají představivost. Ano těchto 89 % lidí mohou být vaši zákazníci, pokud jim budete prezentovat nemovitosti tak, aby měli jasnou představu o ní, tedy opravenou, vyklizenou a zařízenou nábytkem. Jak to udělat?

Naše služba VIRTUAL RENOVATION to dokáže! Opravíme, uklidíme a zařídíme nemovitost, a to vše v našem VIRTUÁLNÍM 3D PROSTŘEDÍ.

Starý nábytek odstraníme, opravíme stěny a podlahovou krytinu a vybavíme ho novým moderním nábytkem, a to ve vysoké kvalitě.

Virtual Staging Renovation
Virtual Staging Renovation 2

JAK TO FUNGUJE?

Vaši nemovitost nafotografujeme a odstraníme z ní starý a nepoužitelný nábytek. Opravíme stěny a podlahovou krytinu. Vsadíme nové okna a pak vložíme do upravené fotografie virtuální nábytek a zařízení.

Zde jsou některé ze změn, které pomocí virtuální renovace a virtuálního stagingu provádíme:

  • opravy stěn, stropů a podlah,

  • změny barev stěn, tapetování a pokládání obkladů, 

  • změny podlahové krytiny a jejich barevného provedení,

  • přidání nábytku, světel a dekorací,

  • přidání příslušenství do pokojů, sociálního zařízení a kuchyně,

  • odstraňování předmětů a vad atd.

S produktem VIRTUAL RENOVATION a VIRTUAL HOME STAGING uděláte nemovitost atraktivnější a více emocionální, no a EMOCE, ty prodávají.

SLUŽBU PROVÁDÍME TAKTÉŽ Z VÁMI DODANÝCH FOTOGRAFIÍ. Zašlete nám vaše snímky a ostatní nechte na nás, bude velice překvapeni kvalitním výsledkem. 

NEMOVITOST PŘED REKONSTRUKCÍ?

Prodáváte nemovitost, která je před rekonstrukcí? Místnosti jsou plné harampádí, takže působí nevzhledně a zastarale? Máte špatně nafotografované místnosti (rozmazané, neostré, přeexponované fotografie) a nemůžete je takto prezentovat? Nevadí, my vám je virtuálně opravíme. Dodejte nám vaše fotografie a vše nechte na nás.

Špatně nafotografované snímky nebo nevzhledné místnosti plné  harampádí, nahrajeme do našeho systému, kde z nich vytvoříme jednotlivé nové 3D místnosti. Položíme podlahovou krytinu, vyštukujeme, vytapetuje, dodáme obklady a vymalujeme. Poté vybavíme místnost zařízením a nábytkem z naší databáze, anebo zařídíme konkrétním. Takto připravenou 3D místnost převedeme do reálného prostředí a tím vyhotovíme novou VIRTUÁLNÍ FOTOGRAFII.   

Dodejte nám Vámi nafotografované snímky, anebo si je nechte vyhotovit od nás a ostatní se postarají naši grafici, budete velice překvapeni výsledkem.

MODELUJEME:

  • nové místnosti včetně nového zařízení,

  • dodáváme nábytek z vlastní databáze, anebo,

  • Vám vymodelujeme nábytek, který již máte vybraný a vložíme ho do Vaší nemovitosti.  

VIRTUAL RENOVATION

Naše VIRTUÁLNÍ FOTOGRAFIE jsou kreativní, emocionální a jejich technická úroveň je na té nejvyšší úrovni. S námi si dokážete velice dobře představit, jak bude vaše nemovitost zařízená a jak se v ní budete cítit.

 

Nevybavujte zbytečně prostory klasickým způsobem, tedy zapůjčením nábytku a svěřte vše progresivnímu virtuálnímu prostředí. Naše služba VIRTUAL HOME STAGING je podstatně levnější než klasická varianta fyzického vybavení místností a navíc nepoznáte rozdíl mezi skutečným a virtuálním nábytkem. 

DODÁNÍ

Jednu místnost, tedy jednu virtuálně upravenou fotografii dodáváme cca do 1-2 pracovních dnů od zahájení  postprodukce.

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

Našich klientů si vážíme, proto jsme zavedli v rámci dlouhodobé spolupráce zajímavé slevové bonusy. Ke každému jedinečnému balíčku dáváme našim klientům vždy něco navíc, a tím jsou bonusové slevy.

U nás máte vždy kvalitní prezentaci navíc s BONUSEM ZA VĚRNOST.

bottom of page