AKCE

 

SVATEBNÍ FILMOVÝ KLIP NEBO VIDEO

NA SPLÁTKY A BEZ NAVÝŠENÍ

Když se řekne rok 2020, každému z nás se vybaví Covid 19, který zasáhl celý svět. Vlády se snažili ochránit své obyvatele různými omezeními, který má za následek výpadek ekonomie. Tento stav zasáhl každého z nás. Naše ekonomika onemocněla a potřebuje uzdravit. Už jenom tím, že budeme nakupovat služby a výrobky pomáháme naší zemi, její ekonomii a samozřejmě také každému občanovi, tedy i sami sobě. Pomozte nám společně oživit ekonomiku naší krásné země. S každým objednaným produktem přispíváme 15% státu.

Objednejte si „SVATEBNÍ FILM NA SPLÁTKY“, který je bez úroků, navýšení a s bonusem. Každým objednáním této služby, pomáháte rozpohybovat  naší ekonomiku.

Je to opravdu snadné, postačí zaplatit první splátku, a to po podepsání řádné objednávky (převážně do 14 dnů od podpisu), úplně stejným způsobem jako, když platíte zálohu. 14 dnů po svatebním dni (v objednávce uveden jako termín akce), se uskuteční druhá splátka. Zbytek poté splácíte měsíčně, a to vše bezúročně a bez navýšení, dle splátkového kalendáře, který je součástí objednávky.

Příklad: vámi vybraná varianta svatebního filmového videoklipu, varianta "Light clip". Celková cena 12.990 Kč.

Platba předem, splátka 1.:      6.500 Kč

Měsíční splátka 2. - 5.:            1.080 Kč/měsíčně

Poslední splátka, splátka 6.:   1.090 Kč

JRV PARTNER REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

Prodáváte nebo pronajímáte nemovitosti? Chcete posunout svůj realitní business na vyšší level? Chcete rychleji prodávat a mít náskok před konkurencí? Chcete z méně poutavé nemovitosti vyhotovit něco výjimečného? Pokud jste si odpověděli ANO, tak jste na té správné adrese. Jsme JRV - pomáháme vám prodávat.

Studie, kterou provedla Národní asociace realitních kanceláří prokázala, že v dnešní době pouhé fotografie k prodeji či pronájmu nemovitosti nestačí. Věděli jste, že cca 73 % majitelů nemovitostí nabídne svou nemovitost realitnímu makléři, který nabízí inzerci formou video klipu? Věděli jste, že inzeráty nemovitostí, které jsou formou video klipu mají o cca 403 % více náhledů? Proč? Protože video dobře zachytí atmosféru, nemovitosti a okolí, vyvolá emoce a emoce, ty nakupují. 

Stačí vám pouze realitní fotografie? Stále váháte? A co kdyby vám někdo nabídl vysoce kvalitní realitní video prohlídku a foto prohlídku v jednom balíčku, a to navíc za velice příznivou cenu s bonusem! Nemožné?

U nás není nic nemožné!

Akce Best reality

NEPROPÁSNĚTE JEDINEČNOU AKCI, KTERÁ KONČÍ 30.6.2021!!!

 

LIMITOVANÁ EDICE "BEST REALITY" Obsah limitované edice:

  • foto-video prohlídka v FHD/UHD 4K,

  • letecké foto-video záběry | létáme zodpovědně,

  • video vizitka makléře,

  • hudební podkres (databanka), moderní titulky,

        vizuální efekty​, kompletní foto-video

        postprodukce,

  • 3D vizualizace nemovitosti.

BONUS:

  • dopravné v rámci vybraných krajů ZDARMA,

  • Cena limitované edice 10.000 Kč.

  • Původní cena 12.990 Kč