SVATEBNÍ FILMOVÝ KLIP NEBO VIDEO

NA SPLÁTKY A BEZ NAVÝŠENÍ

Když se řekne rok 2020, každému z nás se vybaví Covid 19, který zasáhl celý svět. Vlády se snažili ochránit své obyvatele různými omezeními, který má za následek výpadek ekonomie. Tento stav zasáhl každého z nás. Naše ekonomika onemocněla a potřebuje uzdravit. Už jenom tím, že budeme nakupovat služby a výrobky pomáháme naší zemi, její ekonomii a samozřejmě také každému občanovi, tedy i sami sobě. Pomozte nám společně oživit ekonomiku naší krásné země. S každým objednaným produktem přispíváme 15% státu.

Objednejte si „SVATEBNÍ FILM NA SPLÁTKY“, který je bez úroků, navýšení a s bonusem. Každým objednáním této služby, pomáháte rozpohybovat  naší ekonomiku.

Je to opravdu snadné, postačí zaplatit první splátku, a to po podepsání řádné objednávky (převážně do 14 dnů od podpisu), úplně stejným způsobem jako, když platíte zálohu. 14 dnů po svatebním dni (v objednávce uveden jako termín akce), se uskuteční druhá splátka. Zbytek poté splácíte měsíčně, a to vše bezúročně a bez navýšení, dle splátkového kalendáře, který je součástí objednávky.

Příklad: vámi vybraná varianta svatebního filmového videoklipu, varianta "Light clip". Celková cena 12.990 Kč.

Platba předem, splátka 1.:      6.500 Kč

Měsíční splátka 2. - 5.:            1.080 Kč/měsíčně

Poslední splátka, splátka 6.:   1.090 Kč

MAGICKÝ ROK | MAGICKÉ DNY I MAGICKÁ SLEVA

VYHOTOVENO NA ZÁKLADĚ NUMEROLOGIE

Nechte si vyhotovit ve vysoké kvalitě, podle módních trendů a s citem, váš svatební filmový klip. 

SVATEBNÍ FILMOVÝ KLIP 

 • sleva až -20%

 • doprava až do 100 km - zdarma

 • pojezdové záběry gimbalem a camera sliderem 

Rádi vám sdělíme bližší informace na: jrlionvideo@gmail.com | +420 777 554 566 kontaktní formulář

Čísla 1-9 jsou základními čísly v numerologii. Každé jednotlivé číslo má svůj význam. Pozitivní číslovky jsou 1, 2, 3, 6, 7, 10. Magický datum byl vybrán na základě rozkladu datumového čísla, jeho sečtení a zjištění koncového čísla. 

MAGICKÉ DATA

SRPEN                22.8.2020 

ZÁŘÍ                   19. 09. 2020, 12.09.2020, 26.9.2020 

ŘÍJEN                 10.10.2020, 24.10.2020  

JRV PARTNER REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

Prodáváte nebo pronajímáte nemovitosti? Chcete posunout vaší realitní činnost na vyšší level? Obraťte se s důvěrou na nás!

 

Studie, kterou provedla Národní asociace realitních kanceláří prokázala, že v dnešní době pouhé fotografie k prodeji či pronájmu nemovitosti nestačí. Věděli jste, že cca 73 % majitelů nemovitostí nabídne svou nemovitost realitnímu makléři, který nabízí inzerci formou video klipu? Věděli jste, že inzeráty nemovitostí, které jsou formou video klipu mají o cca 403 % více náhledů? Proč? Protože video dobře zachytí atmosféru, nemovitosti a okolí, vyvolá emoce a emoce, ty nakupují. 

Nechte si vyhotovit jedinečný realitní klip a posuňte prodej nemovitosti na vyšší level. Natáčíme emocionální, kreativní a vysoce kvalitní realitní video klipy, dle světových standardů a k tomu navíc přidáváme naše srdce včetně citu pro jedinečnost a krásu.

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

V rámci dlouhodobé spolupráce získáte akční balíček foto video a k tomu navíc bonus a slevu. Obsah balíčku:

 • natáčení a fotografování nemovitosti,

 • využití speciální techniky (gimbal, camera slader apod.),

 • střih klipu, úvodní a konečné intro makléře hudební, korekce obrazová a zvuková, vizuální efekty, hudební podkres, vytvoření 3D vizualizace nemovitosti,

 • úprava 10 - 20 ks fotografií,

 • export hotového díla foto a video na cloud,

 • sleva 10%.

VYBERTE SI SVŮJ BONUS

V rámci dlouhodobé spolupráce je možné si vybrat ze dvou možných bonusů

 1. cestovné 300 km zdarma anebo​,

 2. nižší cena -10%, sleva ze zakázky

Jaký bonus si zvolíte je jen na vás.

 
JRL banner_3.png
English version - wedding

© 2020 by JRV | All rights reserved

Použité fotografie jsou ilustrativní. Držitelem jsou JRV, JRLion, Lion studio, Primous Photography a Wix.com, kteří umožnili jejich zveřejnění na webové stránce www.fotovideo-jrlion.com 

 • Instagram
 • Facebook Social Icon
 • YouTube Social Icon

jrlionvideo@gmail.com | 777 554 566