Reality_Residenсe_dron_.jpg

REALITNÍ FOTO-VIDEOPROHLÍDKA

Víte, že inzeráty, které nabízejí inzerci nemovitostí doplněnou také o videoprohlídku zaujmou více než pouhé fotoprohlídky? Věděli jste, že inzeráty nemovitostí, které jsou formou videprohlídky mají o cca 400% více náhledů než jiné nabídky? Proč? Protože videoprohlídky dobře zachytí atmosféru nemovitosti a okolí, jelikož jsou to živé snímky, které vyvolávají emoce a ty jsou důležité pro prodej.

Dobře natočená videoprohlídka urychluje a zvyšuje hodnotu a atraktivnost nemovitosti a v kombinace s fotoprohlídkou se stává lukrativnější a jedinečnou. 

Naše foto-videoprohlídky: 

  • zrychlují prodej nemovitosti za nejlepší cenu a v krátkém čase,

  • zvyšují prodej cca až 4 násobně v rámci porovnání s nabídkami bez videoprohlídky,

  • zachycují náladu, emoce a výjimečnost prostředí,

  • působí na emoce a emoce ty prodávají,

  • urychlují prodej dané nemovitosti a šetří čas klientům a makléři,

  • vyzdvihují přednosti prodávané nemovitosti a jejího okolí,

  • zvyšují představivost o nemovitosti a přitahují skutečné zájemce, 

  • v rámci zveřejnění na sociálních sítí zvyšují větší zájem o nemovitost.

Nechte si vyhotovit jedinečnou REALITNÍ FOTO-VIDEOPROHLÍDKU a posuňte prodej nemovitosti na vyšší level. Natáčíme emocionální, kreativní a vysoce kvalitní realitní videoprohlídky, dle světových standardů a k tomu navíc přidáváme naše srdce včetně citu pro jedinečnost a krásu.

Pokud chcete posunout Vaší realitní činnost na vyšší level, jsme tu pro Vás! Není neprodejná nemovitost, pouze špatně prezentována. Objednejte si svůj realitní balíček a staňte ještě více úspěšným makléřem. 

SLUŽBY PRO
REALITNÍ MAKLÉŘE

Každá jednotlivá fotografie a vyhotovená videoprohlídka u nás prochází důkladnou POSTPRODUKCÍ. Jak vypadají neupravené vs upravené fotografie a videa, můžete shlédnout ZDE.

VIDEOPROHLÍDKY, KTERÉ PRODÁVAJÍ

Naše emocionální videoprohlídky a poutavé fotografie spolu s dobrou rétorikou makléře, dokáží prodat nemovitost do půl roku od zveřejnění. Například nemovitost 2+kk na Kladně v ulici Anglická byla prodána v rekordním čase (do 2 dnů) od zveřejnění, a to navíc v zimním období, kdy vizualizace exteriérů jsou smutnější než od jara do podzimu.