top of page
Realitní przentace

REALITNÍ PREZENTACE

Nabízíme kompletní foto-video REALITNÍ SLUŽBY, které Vám ušetří čas, peníze a PŘINESOU VÁM DALŠÍ SPOKOJENÉ KLIENTY.

Jako jedni z mála nabízíme kompletní služby pro REALITNÍ KANCELÁŘE, MAKLÉŘE A JEDNOTLIVCE. Rádi pro Vás vyhotovíme vysoce kvalitní realitní foto-video prezentace a vizualizace, které zaručeně prodají Váš dům či byt. Kvalitní záběry, letecké scenérie, jedinečné snímky, 2D a 3D půdorysy nemovitostí, anebo 3D Virtual Staging, jsou u nás samozřejmostí.

Naše prezentace jsou výjimečné také tím, že Vám dokážeme naslouchat a vnímat tak Vaše požadavky, které poté kloubíme s MÓDNÍMI TRENDY, našimi zkušenostmi a emocemi, NO A EMOCE, TY NAUPUJÍ.

NEJSOU NEPRODEJNÉ NEMOVITOSTI, POUZE NEMOVITOSTI, KTERÉ JSOU ŠPATNĚ A NEVKUSNĚ PREZENTOVANÉ.

Jsme ti, co dokáží nejen kvalitně prezentovat novou nemovitost, ale také dokážeme změnit starý a neprodejný dům či byt v prodejný, čímž se řadíme k profesionálům na OLD REALITY ESTATEStará nebo nová, dokážeme prezentovat každou.

Svěřte nám Váš prodej a přesvědčte se sami, že s námi bude Vaše nemovitost jedinečná.

REALITY NÁS PROSTĚ BAVÍ.

REALITNÍ FOTO-VIDEO PROHLÍDKA

Víte, že inzeráty, které nabízejí nemovitostí doplněné také o video prohlídku zaujmou více než pouhé foto prohlídky? Věděli jste, že inzeráty nemovitostí, které jsou formou video prohlídky mají o cca 400 % více náhledů než jiné nabídky? Proč tomu tak je? 💡Protože video prohlídky dobře zachytí atmosféru nemovitosti a okolí, které vyvolávají emoce, které jsou důležité pro prodej.

Dobře natočená video prohlídka urychluje a zvyšuje hodnotu a atraktivnost nemovitosti a v kombinace s foto prohlídkou se stává lukrativnější a jedinečná.

Naše foto-video prohlídky: 

  • zrychlují prodej nemovitosti za nejlepší cenu a v krátkém čase,

  • zvyšují prodej cca až 4x v rámci porovnání s nabídkami bez video prohlídky,

  • zachycují náladu, emoce a výjimečnost prostředí,

  • působí na emoce a emoce ty prodávají,

  • urychlují prodej dané nemovitosti a šetří čas klientům, makléři či prodejci,

  • vyzdvihují přednosti prodávané nemovitosti a jejího okolí,

  • zvyšují představivost o nemovitosti a přitahují skutečné zájemce, 

  • v rámci zveřejnění na sociálních sítí zvyšují větší zájem.

Nechte si vyhotovit jedinečnou REALITNÍ FOTO-VIDEO PROHLÍDKU a posuňte prodej na vyšší level. Natáčíme a fotografujeme emocionální, kreativní a vysoce kvalitní realitní foto-video prohlídky, dle světových standardů.

Pokud chcete posunout Vaší realitní činnost na vyšší level či chcete kvalitně prodat svojí nemovitost, jsme tu pro Vás! NENÍ NEPRODEJNÁ NEMOVITOST, ALE POUZE ŠPATNĚ PREZENTOVÁNA. Objednejte si svůj realitní balíček a mějte v prodeji náskok. 

Každá naše jednotlivá fotografie a video prohlídka prochází důkladnou POSTPRODUKCÍ. Jak vypadají neupravené vs upravené fotografie a videa, můžete shlédnout ZDE.

REALITNÍ FOTO PREZENTACE

REALITNÍ FOTO
Nemovitost JRLion

OČI NAKUPUJÍ

Fotografie jsou převážně prvním kontaktem s potencionálním zájemcem o nemovitost. Kvalitní foto prezentace rozhoduje, zda se zájemce na nabídku podívá či nikoliv.

NEPODCEŇUJTE EMOCE

Investice do nemovitosti je zásadní a rozhodující krok, a proto se zákazníci rozhodují podle prvních dojmů a pocitů, ale hlavně podle emocí. ​

OČARUJÍCÍ VIZUÁLY

Ponořte se do kouzla naší foto prezentace, kde každý snímek zachycuje nejen vzhled nemovitosti, ale i jeho duši. Každý detail je pečlivě zaznamenán, abyste mohli prozkoumat prostor a představit si svůj život v novém domově.

RYCHLÝ A POHODLNÝ PRŮZKUM 

Díky naší foto prezentaci můžete rychle a pohodlně prozkoumat mnoho nemovitostí z pohodlí vašeho domova. Získáte přehled o možnostech na trhu a můžete snadno vybrat tu pravou pro Vás.

DOKÁŽEME VÁS ZVIDITELNIT

Námi vytvořené fotografie dokáží Vaši nemovitost vyzdvihnout v tom nejlepším světle, a to na základě emocí, které jsou do nich vkládány, a které jsou poté následně vyvolány ve Vašich klientech.

​KVALITNÍ PREZENTACE

Kvalitní prezentací nemovitosti zvýšíte nejen zájem o ní, ale také především získáte před Vaší konkurencí výrazný náskok. Špatná fotografie, i když krásné nemovitosti, může úplně zkazit celkový dojem, jelikož nebude působit na klienta emocionálně. Tím mu otevíráte cestu do náruče Vaší konkurence.

​​

DALŠÍ ZVIDITELNĚNÍ 

Klienti se rozhodují, zda nemovitost chtějí vidět osobně či ne na základě dalších prezentací makléře. Proto by ve Vašem portfoliu prodeje dané nemovitosti neměla chybět video prohlídka a půdorysy domu či bytu. U prázdných místností doporučujeme jejich zařízení formou Virtual Home Stagingu.

​​

JAK PŮSOBÝ NEZAŘÍZENÁ NEMOVITOST

Jak působí na klienta prázdný a nezařízený byt či dům? Velice smutně a neútulně, takže nelze očekávat zapůsobení emocí, a to je škoda, jelikož emoce prodávají. Dnes už nemusíte zařizovat prostory skutečným nábytkem, jelikož díky novým technologiím, mohou být vybaveny virtuálně. Ne každý má představivost, ukažte proto klientovi v rámci virtuálního světa, jak by jeho dům či byt mohl vypadat. 

white and gray painted house with meadow of lavender_edited.jpg

REALITNÍ VIDEO PREZENTACE

NAŠE VIDEO PROHLÍDKY VÁM ZVÝŠI PRODEJ

Kvalitní video prohlídkou nemovitosti zvýšíte nejen zájem o ní, ale také především získáte před Vaší konkurencí výrazný náskok. Špatné video,

i když krásné nemovitosti, může úplně zkazit celkový dojem. Dále je nutné, aby video prohlídka byla emocionální, jelikož emoce prodávají. Pokud video prohlídka na klienta nepůsobí tak jak má, tedy emocionálně, je to otevření cesty do náruče Vaší konkurence.

ŽIVÝ PŘÍBĚH KAŽDÉ NEMOVITOSTI

Každá nemovitost má svůj vlastní příběh a naše video prezentace jsou klíčem k odhalení. Procházejte každý pokoj, zahrádku a okolí, abyste získali úplný obraz toho, jak Váš život může v této  nemovitosti vypadat.​​

REALITNÍ VIDEO PREZENTACE nebo-li video prohlídky DOKÁŽOU PŘITÁHNOUT POZORNOST ZÁJEMCE o danou nemovitost podstatě více než pouze realitní fotografie. Inzeráty, které jsou vyhotoveny formou video prohlídky, mají o 400 % více náhledů než jiné nabídky, které ji neobsahují.

Naše video prohlídky jsou výjimečné díky jedinečnosti záběrů, které kombinujeme s dynamickou kamerou, zajímavými detaily, dokonalou postprodukcí a jedinečným hudební podkresem. Navíc dokumentací exteriérů nemovitosti a jejího okolí ji více zatraktivníme, čímž zapůsobíme na emoce klientů a TÍM ZVÝŠUJEME ŠANCI NA PRODEJ.

Video prohlídky osloví skutečné zájemce, odliší Vás od konkurence a urychlí její prodej.​

REALITNÍ VIDEO
REALITNÍ MIX

MIX REALITY

Balíček pro méně náročné realitní makléře. Jaký je rozdíl mezi balíčky? Zatímco u balíčku BEST REALITY se kompletně natáčí exteriéry a interiéry tracking kamerou se zaměřením na detaily a přeostřování, balíček MIX REALITY je kombinace filmových a fotografických záběrů. 

MIX REALITY | v této variantě se natáčí exteriéry dané nemovitosti a jejího okolí včetně chodeb domu či bytu. Samostatné místnosti jsou poté nafotografovány a vloženy do videozáběrů tak, aby tvořily kompaktní celek. Prázdné místnosti doporučujeme vybavit virtuálním nábytkem (VIRTUAL HOME STAGING nebo VIRTUAL RENOVATION), který danou video prohlídku více zatraktivní. Kompletní video prezentace je doplněna informačními moderními titulky, logem RK, vizitkou makléře, vkusnou a jedinečnou hudbou. Nechte na klienty působit emoce, vyplatí se Vám to.

Jako BONUS navíc dodáváme krátké 90s video pro Váš video příběh (Reels) na sociálních sítí. Jak takové REELS vypadá můžete shlédnout ZDE 

BEST REALITY
FOTO-VIDEO PROHLÍDKA

Služba BEST REALITY je vhodná pro makléře, kteří chtějí z prezentace nemovitosti vytěžit maximum. Kompletní balíček BEST REALITY, který obsahuje foto-video prohlídku zvýší sledovanost na Vašich realitních serverech včetně sociálních sítí, a tím se několikrát znásobí šance na její prodej. Váš balíček BEST REALITY můžete navíc obohatit o 2D a 3D půdorysy (technické zákresy s kotací), virtuální vizualizací "Virtual Home Staging, Virtual Outdoor nebo Virtual Renovation" a webovou stránku dané nemovitosti. Vytváříme emocionální fotografie a video prohlídky, které prodají skorou každou nemovitost. Stará nebo nová, dokážeme prezentovat každou.

Doplňte si balíček o webovou prezentaci dané nemovitosti. Ukázku můžete shlédnou ZDE

V rámci dlouhodobé spolupráce naše klienty odměňujeme. Každý balíček obsahuje bonusy až do výše 30% 😲. Dlouhodobá spolupráce se s námi rozhodně vyplatí. 

RALITNÍ FOTO-VIDEO

VIDEOPROHLÍDKY, KTERÉ PRODÁVAJÍ

Naše emocionální video prohlídky a poutavé fotografie spolu s dobrou rétorikou makléře, dokáží prodat nemovitost do půl roku od zveřejnění. Například nemovitost 2+kk na Kladně v ulici Anglická (realitní makléř Daniel Šilhán - Next Reality) byla prodána v rekordním čase (do 2 dnů) od zveřejnění, a to navíc v zimním období, kdy vizualizace exteriérů jsou smutnější než od jara do podzimu.

VIRTUAL HOME STAGING

Jistě víte, že oči a emoce nakupují. Taktéž určitě víte, že fotografie místností s holými stěnami, tedy bez zařízení nejen, že nepůsobí emocionálně, ale také stroze, neútulně a ponuře. Takto prezentované nemovitosti jsou nepoutavé, často se přehlédnou a nebo rovnou odradí zájemce hned na začátku, jelikož si nedokáží představit, jak by nemovitost mohla zařízená vypadat. Co s prázdnou nemovitostí? Jsou dvě možnosti:

  1. najmout si společnost, která přiveze svůj nábytek a naprezentuje ho v prázdné místnosti, pro následné nafotografování a natáčení. Taková služba Home Stagingu je poměrně dost drahá a dle velikosti nemovitosti se může vyšplhat až na desítky tisíc korun nebo je možné,

  2. pořídit prezentační fotografie v rámci služby VIRTUAL HOME STAGINGu, což je cenově dostupnější varianta a tím ušetříte desítky tisíc korun. VIRTUAL HOME STAGING je služba, kde se do klasické fotografie vloží reálný 3D nábytek a zařízení.

Jak to funguje? Fotograf nafotografuje současné prázdné místnosti, do kterých poté grafik ve speciálním SW vloží 3D nábytek a zařízení. Takto vytvořené fotografie působí velice reálně a nejsou od skutečného nábytku a zařízení k rozeznání. Tento způsob prezentace je mnohem levnější a efektnější.

 

PREZENTACE Z DODANÝCH FOTOGRAFIÍ​

Je možné objednat službu VIRTUAL HOME STAGING z dodaných fotografií? Odpověď zní, ANO! 😉 Je ovšem nutné zaslat fotografie v plné velikosti, kvalitně nafotografované (celá místnost, ostré, světlé a ve větší velikosti), a to nejlépe ve formátu RAW. Dále potřebujeme zaslat nákres místností (stačí rukou) včetně rozměrů jednotlivých stěn, výšky stropu, rozměry oken a dveří, a to včetně jejich umístění. Zaslané fotografie poté upravíme a vložíme do nich 3D nábytek.

Objednejte si VIRTUAL HOME STAGING a zvyšte zájem o Vaše nemovitosti.

ANIMOVANÝ VIRTUAL HOME STAGING

Ještě více kreativní prezentaci získáte formou animovaného stagingu. Vyhotovíme Vám animovaný Virtual Home Staging, který Vaší prezentaci ještě více zatraktivní a více zapůsobí na Vaše klienty.

Nábytek a zařízení přidáváme postupně do časové sekvence původní fotografie nebo vytvořené 3D místnosti a tím vznikne kompletní časová osa od prázdné místnosti až po kompletně zařízenou. Vše lze doplnit o hudební podkres a textovanou část. 

VIRTUAL HOME STANGING - ANIMATION

VIRTUAL HOME STAGING

VIRTUAL OUTDOOR

Pokud prodáváte prázdný pozemek, většinou se stává, že ho prodáváte dlouho, jelikož se zájemci na prohlídku moc nehrnou. PROČ TOMU TAK JE?

 

Ne každý z nás má představivost, takže si nedokáže vybavit, jak by mohl dům na pozemku vypadat. To vše můžete změnit a zvýšit tak zájem o prohlídku a zároveň o jeho koupi. Nechte si vytvořit do reálné fotografie VIRTUÁLNÍ 3D NEMOVITOST.

​Pro tyto účely nabízíme službu, která se jmenuje VIRTUAL OUTDOOR. Do Vaší prázdné fotografie pozemku vložíme vytvořenou 3D nemovitost, která působí reálně. Tímto pro Vaše klienty získáte názorné a atraktivní snímky.

Získejte náskok před Vaší konkurencí dokonalým venkovním HOME STAGINGem, který je stejně důležitý jako dokonalé vytvoření atmosféry uvnitř Vašeho domova.

Přitažlivost venkovního domu je jedním z nejdůležitějších kritérií v rámci jejího prodeje, a to v rámci prvního dojmu potenciálního kupce. Pokud Váš pozemek je bez nemovitosti snižuje se jeho atraktivita a zájem o něj. Vytvořením virtuálního domu se pozemek stane více atraktivnější a zvýší tak zájem potencionálních klientů.

VIRTUAL OUTDOOR STAGING

VIRTUAL RENOVATION

Neupravená a nevzhledná nemovitost, která je navíc nevyklizená a plná nepořádku či nevzhledného nábytku, ztěžuje její prodej. Takto prezentované  nemovitosti jsou nejhorší variantou prodeje, oproti prázdné místnosti. Co se stane, když klient shlédne takto nevzhledně prezentovanou nemovitost? Nic, vůbec nic, jelikož ji klient přehlédne, odradí ho.

Chcete prodat starou nemovitost a není ve Vašich silách a finančních možnostech vyklidit místnosti, opravit štuk, či podlahu? Nevadí! My Vám s tím rádi pomůžeme. 😀

​Naše služba VIRTUAL RENOVATION nabízí vyklizení místností formou virtuálního čištění. Dokážeme nejen vyklidit starý nábytek, ale také opravit zdi či podlahy, a to virtuálním čištěním. 

Jak to funguje? Nafotografujeme místnosti tak, jaké skutečně jsou, převedeme fotografie do 3D prostředí, kde si přes AI vytvoříme novou kompletně opravenou a vyčištěnou místnost. Do takto vytvořené nemovitosti poté vložíme 3D virtuální reálný nábytek včetně zařízení.​

PROFESIONÁLOVÉ NA STARÉ NEMOVITOSTI.
Opravené a vybavené místnosti zajistí vyšší zájem o prohlídku. Klient vidí, jak by mohly vnitřní prostory jejich domu či bytu vypadat. Zároveň snímky mohou posloužit jako architektonický návrhy vnitřního uspořádání.

Stará nebo nová, dokážeme naprezentovat každou.

VIRTUAL HOME RENOVATION

2D A 3D REALITY

Bohužel i v současné době je mnoho majitelů nebo realitních makléřů, kteří nabízejí inzerci nemovitosti absolutně neprofesionálně prezentovanou pouze proto, aby ušetřili finance. Proto není divu, že jejich inzeráty jsou v nabídce déle a zákazník se stává netrpělivým až nakonec stáhne nabídku a dá ji makléři, který se o své portfolio dokáže postarat.

​Nejen dokonalé, fotografie a video prohlídky by měly být naprostou samozřejmostí při prodeji nemovitost, ale také je nutné klientovi nabídnou 2D a 3D půdorysy.

Co je půdorys nemovitosti? Je to zjednodušený technický nákres bytu či domu, který bývá doplněn kotací, tedy rozměry stěn, dveří a oken. Zároveň může být doplněná také o 3D nábytek a zařízení. Klient tímto získává naprostou a ucelenou představu o nabízené nemovitosti. 

2D A 3D REALITY
bottom of page