top of page
Nemoitost úvod banner.jpg

VIRTUAL HOME
STAGING

Prázdná fotografie nemovitosti bez zařízení a nábytku působí neútulně a smutně, a ne každý si dokáže představit zařízenou místnost. Z těchto důvodů je vždy lepší nechat si prostory vybavit nábytkem, což je ovšem finančně, ale také časově poměrně náročné. Proto vznikla služba, která se jmenuje VIRTUAL HOME STAGING - tedy vybavení bytu virtuálním reálným nábytkem a zařízením.

Říkáte si, zda lze místnost zařídit virtuálním nábytkem, a ještě k tomu reálným? Ano, lze! Zařídíme Vám prázdné místnosti virtuálním nábytkem a tím docílíme toho, že nemovitost zaujme více zájemců a kupec si Vás najde dříve, než kdybyste prezentovali prázdné fotografie.

Jak to vše probíhá? Nafotografujeme prázdné místnosti, které poté projdou lehkou retuší. Takto upravené fotografie vložíme do speciálního programu, kde do stávající 2D fotografie vložíme reálný 3D nábytek. Od nás dostáváte poté původní fotografii po retuši a novou virtuální fotografií.

PROČ MÍT VIRTUAL HOME STAGING

  • Fotografie Vaší nemovitosti budou více atraktivní než prázdné místnosti.

​​

  • Virtual Home Staging je méně časově náročný než standardní Home staging.

  • Virtual Home Staging je podstatně levnější než klasický Home Staging.

​​

  • Virtual Home Staging vyvolá v klientovi představu, jak by  mohla jeho nemovitost vypadala zařízená a probudí v něm fantazii.

  • Virtual Home Staging může klient využít jako architektonický návrh a dle něj zařídit svou nemovitost.

VIRTUAL HOME STAGING Z DODANÝCH FOTOGRAFIÍ 

Virtual Home Staging dodáváme jako fotografie, které vycházejí z původních nafotografovaných prázdných místností. Jedná se tedy o fotografií před a po úpravě Home Stangingu.

VYHOTOVUJEME ČASOVOU VIDEO SEKVENCI

Nábytek a zařízení přidáváme postupně do časové sekvence původní fotografie a tím vznikne kompletní časová osa od prázdné místnosti až po kompletně zařízenou. Takto upravené snímky Vaší inzercí ještě více zatraktivní.

VIRTUAL HOME STANGING vyhotovujeme z:

  • námi nafotografovaných místností,

  • Vámi nafotografovaných místností (tedy z dodaných fotografií).

bottom of page