top of page
Nemoitost úvod banner.jpg

VIRTUAL
OUTDOOR 

Pokud prodáváte pozemek, na kterém nestojí nemovitost, většinou se stává, že jí prodáváte dlouho, jelikož se zájemci na prohlídku moc nehrnou. Proč tomu tak je? Důvod je jediný! Mnoho klientů nemá představu nebo-li představivost, jak by jejich dům na vybraném pozemku vypadal. To vše můžete změnit a zvýšit tak zájem o prohlídku a tím také koupi pozemku. Nechte si vytvořit do skutečné fotografie pozemku VIRTUÁLNÍ 3D NEMOVITOST. Pro tyto účely nabízíme službu, která se jmenuje "VIRTUAL OUTDOOR STAGING". 

Dokonalý venkovní HOME STAGING je stejně důležitý jako vytvoření dokonalé atmosféry uvnitř vašeho domova. Přitažlivost venkovního domu je jedním z nejdůležitějších kritérií v rámci prodeje domu, a to z důvodů prvního dojmu potenciálního kupce a jistě chcete, aby byl pozitivní. Pokud Váš pozemek je bez nemovitosti snižuje se jeho atraktivita a zájem o něj. Vytvořením virtuálního domu se pozemek stane více atraktivnější a zvýší tak zájem potencionálních klientů.

JAK TO FUNGUJE?

Zašlete nám fotografie v plné kvalitě a velikosti, anebo nám svěřte vyfotografování Vašeho pozemku. Fotografie následně upravíme, vyretušujeme, odstraníme z nich nepotřebné předměty a vložíme do ní z naší bohaté databáze 3D nemovitostí. Pokud máte již vlastní nemovitost vybranou, a chcete mít představu jak se bude na pozemku vyjímat, vyhotovíme Vám její 3D vizualizaci, kterou poté vložíme do Vámi vybraného pozemku. Stačí, když dostaneme podklady jako například půdorys nemovitosti, stavební plán apod.

Postup:

  • vyfotografování pozemku (nebo dodání fotografií a podkladů od klienta),

  • retuš fotografií pozemku včetně odstranění rušivých předmětů,

  • tvorba 3D objektu nemovitosti, texturace objektu, stínování a následný rendering,

  • vložení vytvořeného objektu do reálné a upravené fotografie pozemku,

  • celková postprodukce, korekce barev, jasu, kontrastu, expozice, křivek apod. 

Dopřejte svým klientům emoce a zvyšte atraktivnost prodeje pozemku.

VIRTUAL STAGING

Oči vyvolávají emoce a ty nakupují. Fotografie místností s holými stěnami tedy bez zařízení nejen, že nepůsobí emocionálně, ale také stroze, neútulně a ponuře. Takto prezentované nemovitosti často odradí potencionální zájemce hned na začátku, jelikož si nedokáží představit, jak by mohla nemovitost vypadat zařízená. Vybavte prázdné prostory virtuální nábytkem a zvyšte tak šanci na prodej. 

Nevybavujte zbytečně prostory klasickým způsobem, tedy zapůjčením nábytku a svěřte vše progresivnímu virtuálnímu prostředí. Naše služba VIRTUAL HOME STAGING je podstatně levnější než klasická varianta fyzického vybavení místností a navíc nepoznáte rozdíl mezi skutečným a virtuálním nábytkem.

 

Nevyhazujte peníze oknem rádi Vám Vaše místnosti virtuálně zařídíme. 

DODÁNÍ

Jednu místnost, tedy jednu virtuálně upravenou fotografii dodáváme cca do 1-2 pracovních dnů od zahájení  postprodukce.

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

Našich klientů si vážíme, proto jsme zavedli v rámci dlouhodobé spolupráce zajímavé slevové bonusy. Ke každé kreativní, emocionální a profesionální video prohlídce nabízíme vždy něco navíc. Věrnost se vyplatí.

bottom of page