VAŠE SVATEBNÍ VZPOMÍNKA

Na každé svatbě je standardem převážně fotograf, který zachytí Váš svatební den svými fotografickými snímky. I když jsou snímky prvotřídně nafocené a jedinečné, nejsou bohužel živé. Říkáte si, na co potřebuji živé snímky, no například pro vytvoření dokonalé vzpomínky na Váš den, který byl výjimečný, jedinečný a již se nebude opakovat.
 

Živost snímků totiž ve Vás dokáží vyvolat EMOCE, které oživí vzpomínky a přiblíží Vám tak Váš jedinečný den, jako by to bylo včera. Celkové a detailní podchycení atmosféry doplněné tracking a floating kamerou, a to včetně leteckých záběrů, Vás dokáže vtáhnout do děje a tím svůj den budete prožívat pokaždé, když se na naše svatební filmové klipy podíváte.


Svatební den skončil, jídlo se snědlo, pití vypilo, hosté odešli a nastává všední den. Ještě pár dnů máme zážitek ze svatby v hlavě, který se nám ovšem postupem času bohužel vytrácí. Naše živé snímky, které se zaměřují na celky, detaily, klíčové momenty, radost a city, vyvolávají emoce, které Vám Váš významný den vždy připomenou a tím ho budete prožívat pokaždé jako by to bylo poprvé.

Nevěsta pohledu v zrcadle
Image by Denny Müller
Image by Victoria Priessnitz

SVATEBNÍ 
FOTOVIDEO 

SVATEBNÍ FILMOVÝ KLIP 

NYNÍ S MOŽNOSTÍ POŘÍZENÍ NA SPLÁTKY 

Jedná se o film se vším co k filmu patří. Svatební film obsahuje profesionální filmové standardy, a to nejen stylem natáčení, střihu a postprodukce.

Důsledně vybíráme nejkvalitnější filmové záběry, které zachycují dané okamžiky (emoce, city, radost, klíčové momentky atd.), prostě naše kamera je všude tam, kde se něco děje. Filmové záběry jak z Hollywoodské produkce tvoří makrodetaily, detaily, polocelky, celky a široké záběry, letecké záběry, tracking a floating kameru, při kterých využíváme nejmodernější filmovou techniku jako například kamerový pojezd, camera slader, standycam, gimbal, dron, výměnné objektivy atd.

Různé dějové linky jsou sestříhány do filmového celku, obdařeny dynamickými moderními a vkusnými titulky a Vaší oblíbenou hudbou nebo písní. Celkový svatební film prochází filmovou postprodukcí se zaměřením na kreativní střih, obrazové a zvukové korekce, vizuální efekty. Logické a promyšlené záběry tak zachycují nejdůležitější okamžiky, které tvoří dějovou linku.

Ve svatebním filmovém klipu podchycujeme danou atmosféru, city, radost, lásku, zážitky, a to bez rušivého původního zvuku, který je nahrazen jedinečnou hudbou, která vše doplní a tím umocní emociální zážitek.

PROSTOROVÉ 3D SLIDESHOW
Vybrané svatební fotografie, které jsou nafotografované od Vašeho fotografa nebo od nás převedeme do prostorového 3D slideshow a vdechneme jim život. Aby byl zážitek co nejdokonalejší, fotografie jsou doplněny vizuálními efekty a podbarvené Vaší oblíbenou hudbou. Pro shlédnutí Vašeho prostorového slideshow, nemusíte mít speciální brýle, nýbrž ho můžete bez problémů shlédnou na Vašem TV, notebooku, PC, tabletu nebo telefonu, prostě všude tam, kde ho uveřejníte. Svatební 3D slideshow je jedinečná vzpomínka na Váš svatební den. 3D hudební slideshow s Vašim albem fotografií je dokonalá symbióza jedinečné svatební vzpomínky. Svatební 3D slideshow a fotografie ožívají.

SVATEBNÍ VIDEO 
NYNÍ S MOŽNOSTÍ POŘÍZENÍ NA SPLÁTKY 
Jedná se o reportážní natáčení, které zachycuje celkovou atmosféru svatebního dne bez zasahování do děje. Podchytíme emoce, radosti, city a klíčové okamžiky. Ve svatebním videu jsou záběry sestříhány tak, jak jdou chronologicky za sebou. Originální autentický zvuk je doplněn vaší oblíbenou hudbou. Délka videa je závislá na skutečné události která vznikla. Převážně je video z celého svatebního dne sestříháno maximálně do 60 minut. Na základě vašich přání lze video doplnit hudebním fotografickým slideshow a rozhovory se svatebčany.