top of page
Nemoitost úvod banner.jpg

REALITNÍ
POSTPRODUKCE

Aby fotografie nebo video bylo dokonalé, provádí se postprodukce nebo-li úprava obrazu a zvuku.

FOTOGRAFIE, která je pořízena fotoaparátem se musí následně doupravit, jelikož je stále polotovarem, a to i přes to, když je kompozičně dobře nafotografována. V postprodukci fotografiím upravujeme expozici, světla, stíny, černé a bíle body, zřetelnost, sytost, živost, jas, kontrast, teplotu a jednotlivé barvy, křivky a oříznutí snímku.

Aby fotografie nemovitosti působila na klienta příjemně, pozitivně a emocionálně, je nutné tyto úkony a jemné retuše provést. Jak vypadá fotografie před úpravou a po úpravě můžete shlédnout na těchto stránkách.

Před a po
Před a po
Před a po

Tak jako fotografie nenecháváme ladem bez úpravy obrazu a snažíme se v nich podtrhnout krásu a jedinečnost, tak také videa procházejí úpravou, která se jmenuje obrazová a zvuková postprodukce. 

Postprodukce je nejdůležitější část procesu výroby videa nebo-li videoprohlídek. Tato část nastává ihned po dokončení natáčení. Celková postprodukce se skládá z/ze:

  • výběru záběrů a jejich střihu,

  • výběru vhodného hudebního podkresu,

  • napasování vybrané hudby do díla,

  • zvukových a obrazových efektů,

  • grafiky a titulků,

  • barevných korekcí obrazů,

  • korekcí zvuku a hudby,

  • finálního exportu.

Určitě víte, že upravené fotografie vyvolávají emoce a zvyšují zájem klienta o danou nemovitost, víte ale, že cca 73% majitelů realit nabídne svojí nemovitost realitnímu makléři, který navíc nabízí inzerci také formou videoprohlídek? Kvalitně natočené, sestříhané video záběry  dané nemovitosti doplněné o jedinečnou hudbu včetně obrazové a zvukové prostprodukce zvyšuje tak náhledy cca o 403% a tím také umocňuje větší možnost prodeje.

Záleží nám na každém jednotlivém snímku, proto je pro nás samozřejmostí preciznost, přesnost, decentní vizualizace, detaily, kvalitní obrazová a zvuková postprodukce, prostě jedinečnost filmových záběrů.

bottom of page