top of page
Reality Vila
Nemoitost úvod banner.jpg

PHOTO STANDARD REALITY 

OČI A EMOCE NAKUPUJÍ. První dojem je vždy důležitý. Je to milník, kdy se rozhodujeme, zda to či ono uděláme nebo nakoupíme. Jelikož investice do nemovitosti je zásadní a velice důležitý krok rozhodují se zákazníci podle prvních dojmů, pocitů a emocí.

​Jako první, co v realitní nabídce klient vidí jsou fotografie. Fotografie nemovitostí mají tedy při prodeji zásadní význam.  Jedná se o první kontakt s možným zájemcem. Kvalitní fotografie je tím, co Vaši nemovitost ukáže v tom nejlepším světle a zvýší její cenu na realitním trhu. ​

Reality vnitřek

Rychlý a pohodlný průzkum

Díky naší foto prezentaci můžete rychle a pohodlně prozkoumat mnoho nemovitostí z pohodlí vašeho domova. Získáte jasný přehled o možnostech na trhu a můžete snadno vybrat tu pravou pro Vás.

Emoce, které inspi­rují k nákupu: Spojte se s naší foto prezentací na emocionální úrovni a nechte se vést k rozhodnutí o koupi. Fotografie, které Vás osloví a rezonují s Vašimi představami, jsou klíčem k nalezení toho pravého domova.

Naše fotografie nejsou jen statické obrázky, jsou okny do budoucnosti, dveřmi k emocím a cestou k novému začátku.

Kvalitní prezentací nemovitosti zvýšíte nejen zájem o ní, ale také především získáte před Vaší konkurencí výrazný náskok. Špatná fotografie, i když krásné nemovitosti, může úplně zkazit celkový dojem, jelikož nebude působit na klienta emocionálně. Tím mu otevíráte cestu do náruče Vaší konkurence.

Klienti se taktéž rozhodují, zda nemovitost chtějí vidět osobně či ne, a to na základě dalších prezentací makléře. Proto by ve Vašem portfoliu dané nemovitosti, kterou prodáváte neměla chybět video prohlídka a půdorysy domu či bytu.

Jak působí na klienta prázdný a nezařízený byt či dům? Velice smutně a neútulně, takže zde nelze očekávat působení emocí, a to je škoda, jelikož emoce, ty prodávají. Dnes už nemusíte zařizovat prostory skutečným nábytkem, jelikož zařízený dům či byt díky novým technologiím, mohou být vybaveny virtuálně. Ne každý má představivost, ukažte klientovi v rámci virtuálního světa, jak by jeho dům či byt mohl vypadat. 

Očarující vizuály 

Ponořte se do kouzla naší foto prezentace, kde každý snímek zachycuje nejen vzhled nemovitosti, ale i jeho duši. Každý detail je pečlivě zaznamenán, abyste mohli prozkoumat prostor a představit si svůj život v tomto novém domově.

Živý příběh každé nemovitosti 

Každá nemovitost má svůj vlastní příběh a naše fotografie jsou klíčem k jeho odhalení. Procházejte si každý pokoj, zahrádku a okolí, abyste získali úplný obraz toho, jak Váš život může v této  nemovitosti vypadat.

PROFI FOTO

Naše fotografie jsou kreativní, emocionální a jejich technická úroveň je vysoká. Fotografie dodáváme s lehkou retuší, s upraveným jasem, kontrastem expozicí, stínem, světlem a

s barevnou korekcí, včetně popisů.  

DODÁNÍ

Kompletní fotografický set Vám dodáme do 2-3 pracovních dnů od zahájení postprodukce.

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

Našich klientů si vážíme, aproto jsme zavedli v rámci dlouhodobé spolupráce zajímavé slevové bonusy. Ke kreativním, emocionálním a profesionální fotografiím nabízíme vždy něco navíc. Věrnost se u nás vyplácí.

bottom of page