top of page
PCHERY_3.jpg
Nemoitost úvod banner.jpg

STANDARD VIDEO REALITY 

OČI A EMOCE NAKUPUJÍ. První dojem je vždy důležitý. Je to milník, kdy se rozhodujeme, zda to či ono uděláme nebo nakoupíme. Investice do nemovitosti je zásadní a velice důležitý krok, a většina zákazníků se rozhodují podle prvních dojmů, pocitů a emocí.

​Jako první, co v realitní nabídce klient vidí, jsou sice fotografie, ale ty nedokáží podchytit tak krásu jedinečnost nemovitosti a jejího okolí tak jako video prohlídka. Tak jako fotografie mají při prodeji zásadní význam, tak to samé můžeme říci o video prohlídce. Video prohlídka u klienta dokáže vyvolat jedinečné emoce a chuť se na danou nemovitost podívat. Kvalitní video prohlídka je tím, co Vaši nemovitost ukáže v tom nejlepším světle a zvýší její cenu na realitním trhu. ​

Untitled-5_edited.jpg

Kvalitní video prohlídkou nemovitosti zvýšíte nejen zájem o ní, ale také především získáte před Vaší konkurencí výrazný náskok. Špatné video, i když krásné nemovitosti, může úplně zkazit celkový dojem. Je nutné, aby video prohlídka byla emocionální, jelikož emoce ty prodávají. Pokud video prohlídka na klienta nepůsobí tak jak má, tedy emocionálně, je to otevření cesty do náruče Vaší konkurence.

Klienti se rozhodují, zda nemovitost chtějí vidět osobně či ne, na základě dalších prezentací makléře. Proto by ve Vašem portfoliu dané nemovitosti, kterou prodáváte neměla chybět také foto prohlídka a 2D či 3D půdorysy.

 

Prázdný dům či byt působí na klienta velice smutně a neútulně, a tudíž nemůžete očekávat, že na něj zapůsobí emoce. Dnes už nemusíte zařizovat prostory skutečným nábytkem, jelikož zařízeno můžete mít virtuálně. Vybavte tedy nemovitost nábytkem a zařízením v rámci virtuální reality a ukažte klientovi, jak by jeho dům či byt mohl vypadat.